1073 | Monarquía Española

FERNANDO VI (1746-1759). 1/2 Real. (Ar. 1,33g/16mm). 1748. Madrid JB. (Cal-2019-67). MBC. Bonita pátina.

Miércoles, 10 Julio 2024 | 11:00

Lote 1073