920 | Monarquía Española

FELIPE V (1700-1746). 2 Maravedís. (Ae. 4,01g/23mm). 1720. Barcelona. (Cal-2019-54). MBC+. Bonita pátina.

Lunes, 4 Diciembre 2023 | 11:00

Lote 920

Puja inicial 25€