1131 | Monarquía Española

ISABEL II (1833-1868). 2 1/2 Céntimo de Escudo. (Ae. 6,21g/25mm). 1867. Barcelona OM. (Cal-2019-232). MBC+/EBC-.

Miércoles, 23 Marzo 2022 | 12:00

Lote 1131